Досягнення учнів 5 - а кл. в обласному етапі XI Міжнародного конкурсу еколого - валеологічної спрямованості "Загадкове життя домашніх улюбленців":
Стрембіцька Валерія - III м., номінація "Оповідання "Зі щоденника моєї тваринки", оповідання "Два товриші";
Кофлюк Ян - II м., номінація "Стань артистом", робота "Маска кота";
Єременко Денис - I м., номінація "До серця притули" – іграшка домашньої тваринки; робота "Кошенятко Стеша";
Корнієнко Дмитро - II м., номінація "Можу вас розважити" – відеоролик з кумедною поведінкою домашніх улюбленців; робота "Кумедні тваринки".
Визначено роботи переможців обласного етапу для участі в національному етапі конкурсу: робота Єременка Д. та Корнієнка Дмитра. Бажаю успіхів та перемоги!
Загальна кількість переглядів сторінки
субота, 24 березня 2018 р.
пʼятниця, 23 березня 2018 р.
Спогади про минуле, думки про майбутнє...
20 березня у Дніпровському відділенні МАН відбулася обласна науково-практична конференція «Українська революція 1917–1921 рр.: історичний досвід та державницька традиція». У конференції взяли участь переможці і призери обласного конкурсу до 100-річчя Української революції та їх наукові керівники. Захід проводився з метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності. До плану проведення конференції ввійшли пленарне засідання, круглий стіл та урочиста церемонія нагородження переможців і призерів Конкурсу та їх наукових керівників.
У засіданні круглого столу взяли участь учениці 11 – б кл. Кізима Марія та Оніщенко Олександра. Змістовний виступ підготувала Кізима М. «Пам’ятки історії Української революції 1917 – 1921 рр. в Томаківському районі», яка представила власну презентацію про пам’ятки історії в рідному краї, підняла питання щодо важливості увічнення пам’яті подій Української революції 1917-1921 рр. в реаліях сьогодення. Учениця нагороджена Грамотою департаменту освіти і науки облдержадміністрації за II місце у обласному конкурсі (номінація «Дослідницька робота»).
Оніщенко О. у своїй пошуковій роботі «Томаківка в огні та бурі Української революції 1917 – 1921 рр. Рік 1917» (номінація «Люди і герої, відомі і маловідомі імена Української революції») детально дослідила життя та діяльність учасників революції в рідному краї Г. Гаркушевського, І. М. Труби, М. О. Капустянського. Нагороджена Грамотою департаменту освіти і науки облдержадміністрації за II місце у своїй номінації.
неділя, 18 березня 2018 р.
Обласний конкурс "На крилах єдності"
На виконання наказу департаменту освіти і науки ОДА від 02.02.2018 року № 47/0/212-18 «Про підсумки проведення заочного етапу та участь вихованців, учнів, студентів закладів освіти в очному обласному етапі конкурсу науково-дослідницьких та творчих робіт для учнівської молоді «На крилах єдності», з метою вивчення та порівняння історії, навколишнього середовища, культури, мистецтва та традицій у розрізі Україна – країни Європейського Союзу, розширення знань у галузі європейської інтеграції, формування умінь і навичок науково-дослідницької, пошукової та творчої діяльності учнівської молоді Дніпропетровське відділення МАНУ 17. 03. 2018 р. провело очний етап конкурсу «На крилах єдності».
До участі були запрошені конкурсанти, рекомендовані за результатами заочного етапу: учні Тонкошкур Вікторія (11 – а), Оніщенко Олександра (11 – б), Ялинич Ірина (11 – б).
Ялинич І. захищала дослідницьку роботу «Гідність та покликання української жінки в сучасному інтеграційному світі: погляд із XXI століття» (номінація «Історія»), Оніщенко О. – «Спільні сторінки культури: ім’я дитини в українській родині у європейському вимірі» (номінація «Літературно - мистецькі дослідження»), Тонкошкур В. – «Українська кухня як форма національного самовираження у європейському культурному просторі» (номінація «Літературно - мистецькі дослідження»). Хочеться відзначити унікальність пошукових робіт учениць, тому що Ялинич І. створила власну абетку ТОП – 10 найбільш відомих жінок України XXI століття, довела, що своєю суспільною або спортивною або культурною або політичною діяльністю ці жінки сприяють згуртуванню української нації, піднесенню її іміджу на світовій арені, на прикладі життєдіяльності землячки – томаківчанки Ільянцевої Лайми Владиславівни розкрила зв’язок України з сусідньою братньою Литвою, почастувала членів журі смачно приготовленою литовською національною стравою – цепелінами та українськими дерунами. Тонкошкур В. здійснила кулінарну мандрівку різними куточками України та багатьох країн Центральної та Східної Європи, довела, що українська кухня – історична спадщина, якою можна пишатися, як мовою, літературою чи музикою, презентувала французькі круасани по-українськи – рогалики з фруктовою начинкою та італійську піцу в томаківській варіації. Оніщенко представила імена свого родоводу як дзеркальне відображення культури європейських народів, узагальнила результати моніторингового дослідження імен дівчаток і хлопчиків школи, здійснила порівняльний аналіз імен пап учнів 9 – 11 класів школи з іменами хлопчиків школи, дослідила найпоширеніші та рідковживані імена дитини в Україні, Дніпропетровській області та районі.
Учениці Тонкошкур В. і Ялинич І. відзначені Дипломами Малої Академії Наук учнівської молоді Дніпропетровської обласної ради за участь, а Оніщенко О. – Дипломом за III місце в конкурсі. Молодці! Так тримати!
четвер, 15 березня 2018 р.
Обласна конференція до 100-річчя Української революції
15 березня 2018 р. учениця 11 - б кл. Оніщенко Олександра брала участь в VI обласній краєзнавчій конференції "Українська революція 1917 - 1921 рр. Відродження державності українського народу". Захід було організовано комунальним закладом "Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва" Дніпропетровської обласної ради.
пʼятниця, 9 березня 2018 р.
Вітання родинам з 8 Березня
На уроці образотворчого мистецтва учні 5 - а кл. приготували мамам своїми руками креативні подарунки
Подарунки від батьківського комітету класу мамам
Вітання мамам та ученицям від класного керівника
Підписатися на:
Дописи (Atom)